Kontakt / O nás

Ingrid Košťálová INKA

Vážska 3561/3

921 01 Piešťany

 

tel.: +421 902 179 724

e-mail:

inka.kostalova@gmail.com

eshop@inka2.sk


Sme špecializovaný veľkoobchodný predajca a distribútor autokozmetiky, autochémie a autodoplnkov. Od roku 2006 pravidelne a spoľahlivo zásobujeme zákazníkov. Predovšetkým predajne autodielov, autoumyvárne, autodielne, autobazáre, čerpacie stanice pohonných hmôt, ale aj predajne s iným sortimentom – farby-laky, železiarstvá, zmiešaný tovar. Tovar dodávame aj firmám, ktoré potrebujú naše produkty vo výrobnom procese.

Na trhu sme sa presadili vďaka preverenej kvalite predávaných produktov, šírke ponúkaného sortimentu a spoľahlivosti pri poskytovaní našich služieb.


Výrobky poĺského výrobcu  MELLE Sp.z o.o. sú dodávané pod obchodnou značkou  K2 - autochémia a autokozmetika. Ďalšie značky firmy Melle sú

PRIMA - hadicové spony,

CARDOS - autodoplnky, žiarovky

MASNER - dielenské vybavenie, náradie

americké značky:

Wersachem - produkty pre opravy a lepenie,

Formula 1 -  špičková autokozmetika,

Cyclo - profesionána autochémia.


Od založenia firmy, za viac ako 25 rokov, dodala stovky miliónov produktov takmer 70 krajinám na svete.

Dobré produkty sa vyrábajú len vtedy, keď sú známe skutočné potreby tých, ktorí ich používajú. Pracujú s nimi každý deň.  Lakýrnici, mechanici, umývačy áut, nadšenci automobilov ale aj bežní vodiči, majitelia áut. Používajú naše produkty v dielňach doma i v zahraničí.

Korunovaním úsila výrobcu sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, ako aj množstvo ocenení, vrátane medzinárodných. Hodnotia ho tiež zákazníci, ktorí výrobcu každoročne oceňujú cenou spotrebiteľa Consumer Laurel a od roku 2012 aj titulom "Leader of Quality".

Tak vzniká vzájomná dôvera.


Tieto úspechy výrobcu sú záväzkom aj pre kolektív firmy Ingrid Košťálová INKA. Záväzkom tradične kvalitného obchodného servisu pre Vás – zákazníkov.

 

Ingrid Košťálová


načítavam...