Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
 • #0481 K2_Auron_sadaA
 • #0482 K2_Auron_sadaAB
 • #0483 K2_AuronCleaner
 • #0484 K2_Auron_Protectant
 • #0485 K2_Auron_B
 • #0487 K2_Auron_C
 • #0488 K2_Auron_D
 • #0486 K2_Auron_E
 • #0489 K2_Auron_F
 • #0490 K2_Auron_I
 • #0491 K2_Auron_J
 • #1071 K2_porovnanie_prípravkov_na _kožu
#0481 K2_Auron_sadaA

K2 Auron - sada

Súprava na starostlivosť o kožené čalúnenie

13,19 €
Množstvo
1 deň

  Bezpečný nákup

Stránka je zabezpečená certifikátom SSL

  Rýchle doručenie

Tovar skladom objednaný do 11:00 doručíme už na druhý deň

  Bezpečná platba

Spôsoby platby: bankovým prevodom, dobierkou, platobnou kartou

Koža je jedným z najušľachtilejších materiálov používaných v automobiloch. Zvyšuje prestíž a pohodlie pri používaní automobilu. Bez ohľadu na to, či vaše auto práve opustilo showroom alebo je už staré, ak má kožené čalúnenie - stojí za to sa oň pravidelne starať so súpravou K2 Auron.

Výhody pravidelnej starostlivosti o kožené čalúnenie:
Predĺženie životnosti kožených povrchov
Zvyšuje sa odolnosť proti treniu, praskaniu a znečisteniu
Zvyšovanie pohodlia pri používaní automobilu
Znižovanie straty hodnoty auta v priebehu času
Sada na starostlivosť o kožu K2 Auron  je balík štyroch jedinečných produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali mäkkosť koženému čalúneniu, obnovili jej prirodzený, matný vzhľad a chránili ju proti oderu a popraskaniu. Receptúra ​​a forma výrobkov boli vybrané tak, aby zabezpečili maximálnu účinnosť a efektivitu pri zachovaní výnimočného ľahkého použitia. So súpravou K2 Auron je starostlivosť o kožené čalúnenie mimoriadne ľahká bez ohľadu na úroveň znalostí autokozmetiky.

Obsah súpravy K2 Auron:
K2 AURON CLEANER čistiaca pena na kožu - je jemný a zároveň mimoriadne efektívny prostriedok na čistenie kože vo forme peny, vybavený pohodlnou penovou tryskou, ktorá uľahčuje jej použitie. Vďaka neutrálnemu pH je vhodný na bežné použitie. Neovplyvňuje ochrannú vrstvu pokožky.
K2 AURON PROTECTANT prostriedok na ochranu pokožky proti oderu - chráni pokožku pred oderom , popraskaním a tiež proti absorpcii potu z rúk (v prípade kože na volante). Zanecháva pokožku matnú a prirodzene mierne drsnú na dotyk. Poskytuje mäkkosť a pružnosť, vďaka čomu je odolnejší voči poškodeniu.
Čistiaca kefa K2 AURON BRUSH  - kefa s mäkkými štetinami určená na čistenie jemného povrchu koženého alebo textilného čalúnenia. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, s pevnou a odolnou štruktúrou. Dokonale čistí a zasahuje do všetkých kútov a depresií pokožky. Nepoškodzuje povrch pokožky, nezanecháva šmuhy. Perfektne padne do ruky.
Mikrovlákno  - univerzálne, nadýchané mikrovlákno na čistenie a sušenie chúlostivých povrchov, vrátane koža, plasty, lak. Rezané laserom, takže nemá žiadne lemy ani hrany. Vďaka jednoduchej väzbe vlákien dokonale absorbuje vodu a je ideálny na vysušenie napríklad povrchu pokožky po vyčistení.
Tip:  Aby ste udržali kožené čalúnenie v optimálnom stave, odporúča sa ho pravidelne čistiť a chrániť (raz za 3 mesiace) súpravou K2 Auron. V prípade veľmi znečistenej alebo nikdy nečistenej kože by sa mal použiť výrobok so zvýšenou čistiacou silou -  K2 Auron Strong


            Pozrite si videoprezentácie výrobku


            Pozrite si videoprezentáciu výrobku

G420

Tabuľka dát

Sada
Sada produktov

Špecifické referencie