Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
  • #0389 K2_Gravon_Refil_50ml
#0389 K2_Gravon_Refil_50ml

K2 Gravon Refill 50ml

Keramická ochrana autolaku - náhradná náplň
20,46 €

(409,20 € l)

Množstvo
Skladom

  Bezpečný nákup

Stránka je zabezpečená certifikátom SSL

  Rýchle doručenie

Tovar skladom objednaný do 12:00 doručíme už na druhý deň

  Bezpečná platba

Spôsoby platby: bankovým prevodom, dobierkou, platobnou kartou

Vlastnosti produktu

- Najvyšší stupeň ochrany laku
- Poskytuje zrkadlový lesk
- Pomáha udržiavať farbu čistú
- Trvanlivosť a ochrana až 5 rokov

Keramický povlak je v súčasnej dobe najtrvanlivejší na svete, predstavuje ochranu laku a iných povrchov. Zaručuje najvyšší stupeň ochrany a stupeň tvrdosti prevyšuje najtvrdšie autolaky. Po ochrane sa na laku objaví priehľadná a neviditeľná vrstva s hrúbkou až 2-3 mikróny, vďaka ktorej je úplne izolovaný od nepriaznivých účinkov všetkých vonkajších faktorov.

Technológie
Na základe najnovších technológií sme vytvorili produkt pre najnáročnejších automobilových nadšencov, ktorý zaisťuje 100% spokojnosť s konečným výsledkom. Povlak K2 GRAVON je jedným z najinovatívnejších produktov v našej ponuke, založený na nanotechnológiách, navrhnutý nekompromisne pre najlepší výsledok.

Výhody
K2 GRAVON chráni povrch pred poškriabaním, nečistotami, UV žiarením, soľou, vtáčím trusom, dažďovými zrážkami a stromovou živicou, zvyškami hmyzu, koróziou a mechanickým poškodením spôsobeným napríklad nárazmi kamienkov. Chráni lak pred výskytom chýb znižujúcich lesk a znižuje riziko kruhových škrabancov. Vďaka keramickému povlaku nie je potrebné auto voskovať a vďaka vynikajúcej odpudivosti nečistôt a samočistiacim vlastnostiam je možné znížiť frekvenciu umývania.

Na rozdiel od voskov sa keramický povlak nedá zmývať chemikáliami, preto je to najtrvanlivejší známy spôsob povrchovej ochrany. Strojové leštenie je jediný spôsob, ako odstrániť povlak. Keramický povlak chráni aj pred grafitmi, nanesená farba sa nelepí na povrch a dá sa ľahko odstrániť.

Použitie
Náter K2 GRAVON je možné aplikovať nielen na laky, ale aj na gumu, plast, kov a sklo. Úspešne sa používa v automobilovom priemysle, plachtení, letectve a priemysle.

Spôsob použitia
Optimálne podmienky aplikácie:
1. Teplota okolia od 10 ° C do 35 ° C.
2. Aplikujte v interiéri alebo na zatienenom mieste.
3. Neaplikujte v podmienkach nadmernej vlhkosti.

Príprava povrchu:
1. Lak dôkladne umyte a osušte.
2. Povrch by mal byť zbavený dechtu, nečistôt, voskov, pastových olejov, výrobnej ochrany. Aby sa odstránili všetky nečistoty v póroch laku, odporúča sa použiť hlinku K2 Gly Bar
3. Farba s chybami a škrabancami by mala byť leštená strojom, napríklad pomocou leštiaceho stroja a pást K2 LUSTER

Aplikácia:
1. Pred začatím nanášania keramického náteru povrch dôkladne odmastite odstraňovačom K2 T6 KLINET pomocou mikrovlákna - napríklad mikrovlákna K2 BONA .
2. Voliteľné: Môžete tiež použiť K2 Gravon Primer a naniesť vrstvu (pomocou mechanickej leštičky), ktorá dodatočne posilní spojenie keramického povlaku s povrchom laku. Keramický povlak je možné nanášať jednu hodinu po leštení
3. Fľašu dôkladne pretrepte a naneste 6-8 kvapiek na suché tkanivo obalené na aplikátore. (Prvá dávka môže byť dvojnásobná,  aplikátor bude impregnovaný a povlak počas aplikácie nevyschne na povrchu.)
4. Nanášajte krížovýmipohybmy, na plochy nie väčšie ako 50x50 cm.
5. Po 1-2 minútach od nanesenia pri teplote cca 20 ° C povrch vyleštite mikrovláknom (vyššia teplota skracuje dobu schnutia, nižšia teplotu - predlžuje). Nenechajte povlak na laku zaschnúť.
6. Po nanesení a vyleštení prvej vrstvy počkajte min. 1 hodinu a naneste ďalšiu (pre maximálnu trvanlivosť naneste 3 vrstvy).
7. Voliteľné: Prevpavidelnú údržbu náteru (každé 3-6 mesiacov) použite prípravok K2 GRAVON RELOAD , ktorý dodatočne dodáva kĺzavosť, prehlbuje farbu a predlžuje životnosť keramickej vrstvy.

Po aplikácii:
Nechajte auto v suchej miestnosti min. 8 hodín.
Nasledujúcich 7 dní neumývajte auto žiadnymi chemikáliami.
K2 GRAVON RELOAD sa odporúča na pravidelnú údržbu náteru (každé 3-6 mesiacov).

Sada obsahuje:
K2 Gravon 50 ml 1 ks
aplikátor 1ks
aplikátorové utierky 5ks
mikrovlákno 1ks


            Pozrite si videoprezentáciu výrobku

G031

Špecifické referencie