Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
  • #2078 K2_Klima_Fresh_150ml_Flower
  • #2074 K2_Klima_Fresh_150ml_B
  • #2079 K2_Klima_Fresh_150ml_Flower_B
  • #2077 K2_Klima_Fresh_150ml_C
  • Novinka
#2078 K2_Klima_Fresh_150ml_Flower

K2 Klima Fresh 150ml Flower

Osvieženie klimatizácie

2,28 €

(15,20 € l)

Množstvo
Vypredané


  Bezpečný nákup

Stránka je zabezpečená certifikátom SSL

  Rýchle doručenie

Tovar skladom objednaný do 11:00 doručíme už na druhý deň

  Bezpečná platba

Spôsoby platby: bankovým prevodom, dobierkou, platobnou kartou

Popis
K2 KLIMA FRESH je mimoriadne efektívny a ľahko použiteľný prostriedok na osvieženie klimatizácie. Odstraňuje nepríjemný zápach spôsobený nečistotami a vlhkosťou vo ventilačnom systéme. Celý proces netrvá dlhšie ako tucet minút. Vhodný pre akýkoľvek typ klimatizácie. Po použití zanechá sviežu vôňu.

AKO POUŽIŤ:

Zatvorte všetky dvere a okná.
Nastavte prúdenie vzduchu na maximum, recirkuláciu do uzavretého okruhu, klimatizáciu na studenú.
Posuňte sedadlo vodiča čo najviac dopredu a sklopte operadlo.
Prípravkom zatraste a nechajte ho za sedadlom vodiča.
Stlačte tlačidlo striekania, až kým sa nezablokuje. Vystúp z auta.
Po asi 10 minútach by sa osvieženie malo zastaviť. Môžete vojsť do auta. Použitú nádobu zlikvidujte a pred jazdou auto vyvetrajte.
Nastavte recirkuláciu na otvorený okruh.
SPRÁVNA ČINNOSŤ KLIMATIZÁCIE

Účinná klimatizácia má pozitívny vplyv na pohodlie a zvyšuje bezpečnosť jazdy. Zistilo sa, že dlhá jazda v prehriatom automobile môže mať za následok nehodu. Kvôli efektívnej činnosti sa odporúča aktualizovať klimatizačný systém výmenou kabínového filtra raz ročne alebo každých 15 000. km. Z klimatizácie vychádzajú nepríjemné zápachy, pretože tam rastú plesne, ktoré môžu spôsobiť alergie. Klimatizácia by mala byť používaná celoročne, zapnutá klimatizácia dokonale vysušuje vzduch a chráni tak okná pred zahmlievaním. Používanie klimatizácie v zime zaisťuje správne mazanie komponentov systému. V lete, aby ste rýchlo ochladili vyhrievaný interiér vozidla, najskôr otvorte okná a vyvetrajte auto, až potom zapnite klimatizáciu. Pokiaľ je to možné, zaparkujte v tieni. Po vypnutí klimatizácie by sa mal ventilátor ventilátora na chvíľu ešte zapnúť. Odporúča sa používať klimatizáciu s rozumným nastavením teploty nie nižšej ako +21 C a teplotného rozdielu nie väčšieho ako 7 ° C v závislosti od teploty okolia. Takto po opustení auta nie sme vystavení príliš veľkému teplotnému skoku a riziku prechladnutia. Používanie klimatizácie zvyšuje spotrebu paliva približne o 0,5 l / 100 km. Takto po opustení auta nie sme vystavení príliš veľkému teplotnému skoku a riziku prechladnutia. Používanie klimatizácie zvyšuje spotrebu paliva približne o 0,5 l / 100 km. Takto po opustení auta nie sme vystavení príliš veľkému teplotnému skoku a riziku prechladnutia. Používanie klimatizácie zvyšuje spotrebu paliva približne o 0,5 l / 100 km.

 

K222FL

Tabuľka dát

Aplikátor
Sprej
Objem
150 ml
Vôňa
Flower - Kvet

Špecifické referencie