Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
  • #2238 Siltec_90g
  • #2239 Siltec_90g_B
  • #2240 Siltec_90g_C
  • #2241 Siltec_90g_D
  • #2242 Siltec_90g_E
  • #2243 Siltec_90g_F
  • #2244 Siltec_90g_H
  • #2245 Siltec_90g_I
  • #2246 Siltec_90g_J
  • Novinka
#2238 Siltec_90g

K2 SILTEC 85g

Tesniaca hmota pre komponenty motora

2,28 €
Množstvo
Skladom

  Bezpečný nákup

Stránka je zabezpečená certifikátom SSL

  Rýchle doručenie

Tovar skladom objednaný do 11:00 doručíme už na druhý deň

  Bezpečná platba

Spôsoby platby: bankovým prevodom, dobierkou, platobnou kartou

Tekuté tesnenie K2 Siltec je moderné, vysoko kvalitné, flexibilné tesnenie na báze oxímu na spájanie komponentov motora. Má široký rozsah teplotnej odolnosti od -60 do +300 °C . Môže sa úspešne použiť ako alternatíva k pevným tesneniam a namiesto obľúbených vysokoteplotných silikónov. Po vytvrdnutí vytvára tekuté tesnenie  K2 Siltec flexibilnú a mechanicky odolnú vrstvu.

Nespôsobuje koróziu. Tmel do motora K2 Siltec je odolný voči vibráciám, olejom, mazivám, benzínu, chladiacim kvapalinám a vode.
Funguje perfektne ako tesniaci materiál pre olejové vane a kryty ventilov.

Môže sa úspešne použiť na utesnenie:

• kryty ventilov,
• vodné čerpadlá,
• olejové vane,
• kryty motora a prevodovky,
• termostaty,
• a mnoho ďalších prvkov.

Vlastnosti:

• Odolnosť voči vysokým teplotám: od -60 °C do +300 °C.
• Doba spracovania: 8 – 12 minút.
• Doba úplného vytvrdnutia: 3 mm/24 h.
• Prevádzková teplota: +5 °C až +30 °C.
• Farba: grafitová.
• Odolný voči rozpúšťadlám, olejom, mazivám, benzínu, prevádzkovým kvapalinám a vode.
• Ľahko sa nanáša.
• Homogénny
• Bez acetátu – nespôsobuje koróziu
• Pohodlné použitie vďaka tube s aplikátorom.

Použitie:

Odstráňte všetky zvyšky starých tesniacich hmôt. Očistite a odmastite povrchy, ktoré chcete utesniť. Tmeliacu hmotu naneste rovnomerne a súvisle na jednu stranu. Ihneď po nanesení tmelu nainštalujte utesnený diel. Tubu ihneď po použití uzavrite.

<iframe width="700" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/5dzYOSEo-Nc" title="Płynna uszczelka K2 Siltec  -  masa uszczelniająca do silnika" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

W003

Tabuľka dát

Hmotnosť
90 g
Farba
Grafitová
Množstvo v krabici
24 ks

Špecifické referencie