- Novinka

Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. viac informácií |
Súhlasím Podrobné nastavenia |
Prijať zvolené cookies |
Gumový povlak v spreji
(19,20 € l)
Stránka je zabezpečená certifikátom SSL
Tovar skladom objednaný do 11:00 doručíme už na druhý deň
Spôsoby platby: bankovým prevodom, dobierkou, platobnou kartou
Revolučná metóda dočasnej zmeny farby automobilu a ďalších prvkov. Poskytuje atraktívny vzhľad a účinnú ochranu. Chráni pred poškriabaním, nečistotami, vlhkosťou, zriedenými kyselinami, koróziou, olejmi a tukmi. Môže byť aplikovaný na lakované prvky, oceľové a hliníkové ráfiky, nárazníky, drevo, kov, sklo, plasty a mnoho ďalších. Maľované prvky je možné umývať špongiou a šampónom. Povlak má vynikajúcu pružnosť, nepraská a nedrobí sa. Odoláva teplotám od -30 ° C do viac ako 90 ° C. Nanesený povlak je možné ľahko odstrániť. Po ručnom odstránení nezanecháva K2 Color Flex žiadne zvyšky a povrch je úplne v rovnakom stave ako pri aplikácii.
Použitie:
1. Natierané povrchy musia byť čisté, suché, zbavené mastnoty a prachu.
2. Pred použitím dobre pretrepte asi 3 minúty.
3. Skontrolujte operáciu laku na nenápadnom mieste.
4. Nanášajte zo vzdialenosti 20 - 30 cm. Pre dokonale hladký povrch bez pruhov naneste 3 až 5 veľmi tenkých vrstiev. Časové intervaly medzi vrstvami by mali trvať asi 5 minút, v závislosti od teploty okolia a hrúbky nanášaných vrstiev. V kritických oblastiach (rohy, hrany) musí byť náter dostatočne silný, aby pri odstraňovaní fólie nedochádzalo k prasklinám.
5. Ak chcete odstrániť povlak, vypáčte okraj a potom pomaly odtrhnite zvyšok rukou.
6. Časy schnutia: odolnosť proti dotyku 10 minút, polosuchá 30 minút, úplne vytvrdená 2 hodiny.
Pozrite si videoprezentácie výrobku