Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
  • #1262 K2_Tapiflex_400ml
  • #1263 K2_Tapiflex_400ml_B
  • #1264 K2_Tapiflex_400ml_C
  • #1265 K2_Tapiflex_400ml_D
  • #1266 K2_Tapiflex_400ml_E
  • #1267 K2_Tapiflex_400ml_F
  • #1268 K2_Tapiflex_400ml_G
#1262 K2_Tapiflex_400ml

K2 Tapiflex

Lepidlo v spreji na čalúnenie

4,91 €

(12,28 € l)

Množstvo
Skladom

  Bezpečný nákup

Stránka je zabezpečená certifikátom SSL

  Rýchle doručenie

Tovar skladom objednaný do 11:00 doručíme už na druhý deň

  Bezpečná platba

Spôsoby platby: bankovým prevodom, dobierkou, platobnou kartou

Lepidlo na čalúnenie je absolútnou nevyhnutnosťou doma, v garáži a v dielni. Používa ho profesionáli v čalúnnických dielňach a uplatní sa aj v rukách kutilov.

S jeho pomocou budete sami vykonávať drobné opravy a ušetríte tak náklady na profesionálne opravy. Riešenie problémov s K2 TAPIFLEX je rýchle, ľahké a nevyžaduje žiadne skúsenosti.

K2 TAPIFLEX je profesionálne vysoko lepiace lepidlo na čalúnenie v spreji. Vyvinuté na základe vysoko kvalitných surovín. Spojené povrchy sú lepené mimoriadnou rýchlosťou a vysokou pevnosťou spoja. Má vysokú účinnosť a je úplne odolný voči vlhkosti. Poskytuje pevný, vysoko pružný spoj, ktorý sa časom nezničí. Je odolný voči starnutiu.

Perfektné na: spájanie látok, húb, plastov, kovov, skla, čalúnenia, papiera, fólie, dreva, lepenky, kože, polystyrénu, vinylu, gumy a iných podobných materiálov.

Má širokú škálu aplikácií. K2 TAPIFLEX je 100% vhodný ako lepidlo na podhľady. Prilepí sa bezproblémovo: čalúnenie auta, čalúnenie vyrobené z umelej kože alebo látky, zvukovoizolačné rohože. Môže byť použitý pri opravách sedadiel alebo renovácii čalúneného nábytku. Môže byť úspešne použitý na pripevnenie rohoží a kobercov k podlahe, zvukovo izolované steny akustickou penou.

Farba: biela
Krytie: 6m 2

Lepidlo v spreji K2 TAPIFLEX sa používa pohodlne. Má nastaviteľnú trysku s nastaviteľným uhlom striekania. Zaisťuje ľahké a rovnomerné nastriekanie lepidla na povrch. Nevyžaduje žiadnu prípravu. Vhodný na okamžité použitie.

Spôsob použitia :
Lepené povrchy pred nanesením dôkladne očistite, osušte a potom odmasťujte. Nádobu pretrepávajte asi 3 minúty, na obidve plochy, ktoré sa majú spojiť, naneste lepidlo zo vzdialenosti 15-20 cm. Nechajte 3-5 minút blikať. Stlačte dva povrchy, ktoré sa majú lepiť. Vďaka nastaviteľnej dýze je možné nastaviť uhol aplikácie. Na pórovité materiály naneste viac lepidla. Zvyšky lepidla je možné odstrániť lakovým benzínom alebo acetónom. Po použití nádobu obráťte stlačením spúšte, aby ste z trysky odstránili zvyšky lepidla.


            Pozrite si videoprezentácie výrobku

W170

Tabuľka dát

Aplikátor
Sprej
Objem
400 ml

Špecifické referencie